Tím

Majka Pavlíková

Majka Pavlíková

Spokojnosť a úsmev klientky je pre mňa najväčsia motivácia, prečo chcem svoju prácu robiť zodpovedne a kvalitne. Práve preto som sa rozhodla spraviť salón, v ktorom je na prvom mieste klientka, zdravie jej vlasov a vlasovej pokožky. Jednoducho chceme a budeme robiť pekné vlásky a prácu, ktorú milujeme.

Jaroslav Zauška

Jaroslav Zauška

V živote som sa vždy riadil heslom "láska je odpoveď". Moja láska a vášeň úzko súvisí s vlasmi a krásou. Tam sa začala moja cesta za snom, stať sa profesionálnym kaderníkom. Byť kaderníkom pre mňa neznamená len farbenie, umývanie a strihanie vlasov, znamená to pre mňa priestor kde môžem umelecky využívať svoju kreativitu a víziu reprezentatívneho vzhľadu pre všetky klientky pri ich životných skúškach, a pomoc ukázať im ich krásu nielen zvonka ale i zvnútra.

Alžbetka Reháková

Alžbetka Reháková

Vždy som vedela že sa chcem v živote venovať niečomu čo milujem, vlasy a make-up ma bavili a fascinovali od nepamäti. Akonáhle som zistila čo všetko sa dá pomocou kreativity vykúzliť z už tak krásnych ľudí, vedela som že jedného dňa sa tým budem živiť. Milujem svoju prácu, krása a ľudskosť je to s čím sa stretávam a nie je lepšieho pocitu ako si ísť večer ľahnúť s pocitom dobre vykonanej práce, novými znalosťami a radosťou do ďalšieho dňa. A preto to robím.