Tím

Majka Pavlíková

Majka Pavlíková

Spokojnosť a úsmev klientky je pre mňa najväčsia motivácia, prečo chcem svoju prácu robiť zodpovedne a kvalitne. Práve preto som sa rozhodla spraviť salón, v ktorom je na prvom mieste klientka, zdravie jej vlasov a vlasovej pokožky. Jednoducho chceme a budeme robiť pekné vlásky a prácu, ktorú milujeme.

Alžbetka Reháková

Alžbetka Reháková

Vždy som vedela že sa chcem v živote venovať niečomu čo milujem, vlasy a make-up ma bavili a fascinovali od nepamäti. Akonáhle som zistila čo všetko sa dá pomocou kreativity vykúzliť z už tak krásnych ľudí, vedela som že jedného dňa sa tým budem živiť. Milujem svoju prácu, krása a ľudskosť je to s čím sa stretávam a nie je lepšieho pocitu ako si ísť večer ľahnúť s pocitom dobre vykonanej práce, novými znalosťami a radosťou do ďalšieho dňa. A preto to robím.

Želka Svetíková

Želka Svetíková

Spojenie zdravia a krásy je mojou obľúbenou témou. Často hovorím, že starostlivosť o vlasy začína starostlivosťou o vlasovú pokožku. Vieme tým predchádzať rôznym neželaným javom, ako je nadmerné mastenie vlasov, svrbenie pokožky, lupiny, dermatitídy alebo vypadávanie vlasov. V prípade už rozvinutého ochorenia vlasovej pokožky sa postarám o jej čistotu, hydratáciu a pružnosť. Trichologické vyšetrenie je súčasťou mojej každodennej práce.